مرکز جامع علمی کاربردی قوه قضاییه استان خراسان رضوی

دانشجویان کارشناسی حقوق قضایی - گرایش حقوق ثبتی

ثبت نام برای عمره و عتبات دانشجویی تا 29/7/1389

دانشجویان می توانند برای ثبت نام به سایت www.Labbayk.com با توجه به نکات و توضیحات زیر تا تاریخ 29/7/1389 مراجعه نمایند

 1- ثبت نام در سه گروه پسران مجرد (فردی-تنها) ، متاهلین(به صورت 2و 3 نفره) ، و اساتید (به صورت 1 تا 3 نفره) صورت می گیرد و هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از این قسمت ها می تواند ثبت نام نماید .
            تذکر- با توجه به تصمیم عربستان در سال جاری مبنی بر عدم صدور ویزا برای خانم های مجرد پایین تر از 45 سال ؛ امکان اعزام دانشجویان دختر مجرد به عمره وجود ندارد توضیحات .
      2- در سال جاری، محدودیت تاریخ عقد برای اعزام متاهلین وجود ندارد. و امکان اعزام دانشجویان متاهل دارای فرزند به صورت سه نفره نیز فراهم گردیده است .

      3- ثبت نام از تاریخ 15/7/89 آغاز و تا تاریخ 29/7/89 ادامه خواهد داشت.و قرعه کشی از تاریخ 1/8/89 الی 3/8/89 ،توسط نماینده ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در استان محل تحصیل و از طریق همین سایت انجام خواهد شد و نتیجه از طریق سایت و پیام کوتاه به اطلاع برگزیدگان خواهد رسید .
            تذکر- با توجه به حجم زیاد متقاضی تشرف و محدودیتهای پهنای باند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نفرمائید .
            تذکر- ممکن است به دلایل مخابراتی پیام کوتاه ارسالی به شماره تلفن همراه شما تحویل نگردد، لذا در تاریخ مقرر به سایت مراجعه نموده و از نتیجه قرعه کشی مطلع شوید .

      4- با توجه به اینکه ملاک شناسایی زائرین عمره گذار کد ملی می باشد، در وارد کردن کد ملی برای ثبت نام دقت فرمائید. در صورتیکه کد ملی وارد شده با کد ملی حقیقی فردی تناقض داشته باشد ؛امکان تصحیح آن وجود نخواهد داشت و در صورت پذیرفته شدن درقرعه کشی ‌از اعزام ایشان جلوگیری بعمل می آید .

      5- دانشجو می بایست نیم سال دوم سال تحصیلی 90-89 دانشجو باشد .

      6- افرادی که قبلاً با کاروان های عمره دانشجوئی (دانشگاهیان) مشرف شده اند امکان ثبت نام و تشرف در قالب کاروان های دانشگاهیان را نخواهند داشت .

      7- هر شخص بنابر شرایط فقط در یکی از قسمت ها می تواند ثبت نام نماید با توجه به این مورد دانشجویانی که عضو هیئت علمی نیز میباشند و تمایل دارند با اساتید اعزام شوند باید فقط در قسمت اساتید ثبت نام نمایند .

      8- زمان اعزام احتمالاً از اسفند 89 لغایت اردیبهشت 90 خواهد بود، لذا اساتید و دانشجویان محترم با درنظرگرفتن محدودیت برنامه دانشگاهی خود اقدام به ثبت نام نمایند .

      9- ایستگاه پروازی از استان محل تحصیل و یا تدریس خواهد بود. تعیین کاروان و تاریخ پرواز، توسط ستاد عمره دانشگاهیان تعیین خواهد شد و امکان جابه جائی وجود نخواهد داشت .

      10- با رایزنی های انجام گرفته با بانک ملت، دانشگاهیان محترم می توانند قسمتی از هزینه اعزام را بصورت تسهیلات قرض الحسنه سفر عمره از بانک ملت دریافت نمایند .

      11- توجه فرمایید که اولین گام پس از آگاهی از پذیرفته شدن در قرعه کشی؛ مراجعه به همین سایت و نهایی کردن ثبت نام می باشد .


       تذکر مهم
       برای ارتباط با ستاد عمره دانشگاهیان و طرح مطالب و مسائل خود تنها از طریق سایت و بخش ارتباط با ما اقدام نمایید و تا حدامکان از تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری نمایید.

 

 


 ثبت نام بصورت دانشجویی متاهلی همراه با همسر
      

      1- این بخش ویژه دانشجویان متاهلی است که مایلند همراه با همسر(2 نفره) و یا همراه با همسر و یک فرزند (3 نفره) مشرف شوند .

      2- دانشجویانی که تمایل به اعزام متاهلی 3 نفره دارند می بایست سن فرزندشان بالای 2 سال باشد و در صورتی که سن فرزند کمتر از 2 سال باشد (به دلیل اینکه فرزند زیر 2 سال؛ نفرمحسوب نمی شود)، می بایست به صورت 2 نفره ثبت نام نمایند.لیکن درج مشخصات فرزند در محل مشخص شده فرم ثبت نام الزامی است .

      3- منظور از سن فرزند بالای دو سال، سن از تاریخ تولد تا روز پرواز (تقریباً اردیبهشت 1390) می باشد .

      4- متاهلین سه نفره علاوه بر اعزام فرزند بالای 2 سال می توانند یک فرزند زیر 2 سال نیز همراه ببرند. لیکن درج مشخصات فرزند در محل مشخص شده فرم ثبت نام الزامی است .

      5- امکان همراه بردن فردی غیراز همسریا فرزند(مثل: پدر، مادر و ...) وجودندارد .

      6- در صورت ثبت نام در قسمت متاهلین، امکان ثبت نام در کاروان های مجردین و اساتید وجود نخواهد داشت .

      7- در هنگام ثبت نام نوع ثبت نام (2 نفره و 3 نفره) دقت فرمایید. در صورت پذیرفته شدن 3 نفره در قرعه کشی امکان اعزام 2 نفره و حتی مجردی و بالعکس ممکن نمی باشد .

      8- امکان ثبت نام دانشجوی به همراه فرزند(بدون همسر) میسر نمی باشد .


       هزینه سفر

      1- هزینه سفر برای نوع دانشجویی متاهلی همراه با همسرحدود 750 تا 850 هزار تومان برای هر نفر خواهد بود .

      2- هزینه سفراعزام فرزند دانشجویان حدود 70 تا 80 درصد هزینه بزرگسال می باشد .

      3- کلیه برگزیدکان قرعه کشی می بایست در مرحله اول مبلغ 250هزار تومان برای هر نفر به عنوان علی الحساب واریز نمایند .
            تذکر- با رایزنی های انجام گرفته با بانک ملت، دانشجویان محترم می توانند برای پرداخت مابقی هزینه سفر خود و همسرشان از وام قرض الحسنه عمره دانشگاهیان استفاده نمایند (به فرزند وام تعلق نمی گیرد) .

 

 ثبت نام دانشجویان پسر مجرد (فردی-تنها) 

 

1- این بخش ویژه پسران مجرد و همچنین پسران متاهلی است که به هردلیل می خواهند به صورت تنها و فردی مشرف شوند .
            تذکر- چنانچه دانشجوی پسر متاهلی شرایط تشرف همراه با همسر خود را ندارد، می تواند در این بخش ثبت نام و در قرعه کشی بصورت فردی شرکت نماید .

      2- با توجه به مصوبه شورای عالی حج حداکثر سن دانشجویانی که بصورت فردی مشرف می شوند، تا اردیبهشت 90 می بایست کمتر از چهل سال باشد .

      3- در صورت ثبت نام و موفقیت در قرعه کشی بخش مجردین(فردی-تنها) ، امکان ثبت نام در کاروان های متاهلین(همراه با همسر) و اساتید وجود نخواهد داشت .

      4- پس از انتخاب نوع ثبت نام و ثبت مشخصات و اطلاعات در سیستم،‌ فرم ثبت نام برای شما صادر خواهد شد که می بایست از این فرم پرینت گرفته ونزد خود نگه دارید .
            تذکر- پس از تکمیل فرم ثبت نام در سیستم، امکان پرینت فرم در هر موقع که به پرینتر دسترسی دارید با وارد کردن کد ملی فراهم می گردد .
            تذکر- درضمن با توجه به سیستمی بودن قرعه کشی، نیاز به تحویل پرینت فرم ثبت نام به دانشگاه نمی باشد .

      5- کد ملی با سیستم ثبت احوال مرتبط بوده و مبنای کلیه اقدامات، کدملی ثبت شده در سیستم خواهد بود و امکان تغییر کد ملی در هیچ مرحله ای از ثبت نام و یا اعزام وجود ندارد .
            تذکر- امکان ثبت نام دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در ایران وجود ندارد .

      6- هزینه سفر برای نوع پسران مجرد حدود 700 تا 800 هزار تومان خواهد بود .

      7- کلیه برگزیدکان قرعه کشی می بایست در مرحله اول مبلغ 250 هزار تومان به عنوان علی الحساب واریز نمایند .
            تذکر- با رایزنی های انجام گرفته، دانشگاهیان محترم می توانند برای پرداخت مابقی هزینه سفر از وام قرض الحسنه عمره دانشگاهیان استفاده نمایند .


      

  
نویسنده : مرکز جامع علمی کاربردی قوه قضاییه استان خراسان رضوی ; ساعت ۳:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٢۳
تگ ها : خبر