مرکز جامع علمی کاربردی قوه قضاییه استان خراسان رضوی

دانشجویان کارشناسی حقوق قضایی - گرایش حقوق ثبتی

درخواست دانشجویان از ریاست محترم دانشگاه مبنی بر تغییر استاد درس ...

در پی اهانت استاد درس حقوق بین الملل عمومی 2 به دانشجویان و برخورد نامناسب ایشان و عدم تسلط به درس ، موضوع شکواییه به سرکار خانم حمیدی مطرح و درخواست تعویض استاد شد. ایشان در جواب فرمودند با توجه باینکه خود استاد با این  ساعت درس دچار مشکل هستند و نمی توانند بیایند استاد جدیدی برای این درس خواهد آمد و نیاز به نامه و نامه نگاری نیست.

به رسم احترام ، از دادن نامه دانشجویان به ریاست محترم دانشگاه صرف نظر شد ، اما متاسفانه پنجشنبه 20/8/1389 همان استاد در سر کلاس حاضر شد. دانشجویان از حضور سر کلاس خودداری نمودند و خواستار پاسخ به خواسته بر حق خود از جانب مسوولین دانشگاه شدند. متاسفانه هیچ یک از مسوولین در آن ساعت در دانشگاه حضور نداشت.

متن اعتراض دانشجویان با امضای 35 نفر از حاضرین امضا گردید.

این انتظار از دانشگاهی که عنوان قوه قضاییه ، مظهر دادخواهی را یدک می کشد ، وجود دارد که نسبت با این خواست دانشجویان موافقت نماید و از این استاد در مقاطع دیگر و دروس دیگر که تسلط دارد استفاده نماید.

متن درخواست دانشجویان به شرح ذیل است :

 

مدیر گروه محترم آقای قابل

سلام علیکم

احتراما باستحضار می رساند تمامی امضا کنندگان ذیل که همگی دانشجویان مقطع کارشناسی رشته حقوق گرایش ثبت ، به دلیل ضعف تدریس و انتقال درس توسط استاد ......  و ناتوانی در کنترل کلاس و مدیریت ضعیف ایشان و برخورد نامناسب و بسیار بی ادبانه با بعضی از دانشجویان که ناشی از جوانی و خامی ایشان می باشد خواستار تدریس درس حقوق بین الملل عمومی 2 توسط استاد دیگری می باشند.

لطفا همکاری لازم جهت بهبود در وضعیت درس و کلاس با دانشجویان امضا کننده ذیل بنمایند. ضمنا جهت صحت و سقم مطالب فوق الذکر ، قبلا به طور شفاهی و مکرر با خانم حمیدی صحبت شده است.

 

  
نویسنده : مرکز جامع علمی کاربردی قوه قضاییه استان خراسان رضوی ; ساعت ۱:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢۱
تگ ها : خبر